O nás

U nás v LIWU kombinujeme starou tradiční asijskou kuchyni s moderními technologiemi. V každé z našich restaurací si vyberete ze široké nabídky tradičních asijských jídel připravených vždy z kvalitních a čerstvých surovin. Pro naše zákazníky jsme připraveni udělat maximum a dlouhodobě poskytovat nadstandardní služby.

Začínáme ještě mimo kuchyni

Abychom mohli zaručit kvalitu našich jídel, vybíráme si prověřené dodavatele surovin a denně kontrolujeme kvalitu dodaného zboží. Udržení kvality je naší prioritou.

Vidíte finále, ale cesta je dlouhá

V asijské kuchyni najdete jídla s velmi krátkou dobou přípravy, ale i jídla časově velmi náročná. Všechna jídla připravují naši kuchaři přímo na provozovnách před Vašima očima. To je ovšem pouze finále dlouhé cesty, mnoha příprav a tvrdé práce našich zaměstnanců. Některé recepty vyžadují speciální postupy a časově náročnou přípravu použitých surovin. Chceme naši nabídku udržet širokou a pestrou. Je tedy nutné zajistit bezproblémovou přípravu i náročnějších pokrmů, jejich skladování a denní distribuci na jednotlivé provozovny LIWU. Proto máme vlastní centrální kuchyni, skladové a distribuční centrum.

Centrální kuchyně a její význam

Jak roste LIWU, rostou i požadavky na vybavení nutné k udržení vysoké kvality našich jídel. Proto byla začátkem roku 2013 zřízena v sídle společnosti LIWU nová, moderní kuchyně splňující přísné normy EU. Díky centrální kuchyni můžeme spolu se standardními surovinami distribuovat na naše provozovny i denně čerstvé polotovary pro přípravu náročnějších receptů a nabízet Vám tak jen 100% kvalitu.